Абарки, популярні босоніжки з Менорки

 

    Багато людей знає  їх за місцем походження, і називають "меноркінас", тому що абарки винайшли на  Менорці, хоча тепер вони є  спадщиною всіх Балеарських Островів.

   Як вважається,першими їх почали використовувати солдати з Балеарських Островів.Пізніше завдяки своїй міцності і гнучкості, місцеві фермери почали використовувати їх, щоб захистити ноги від довгих днів напруженої роботи в полі.

  З часом абарки зазнали значної зміни. Впринципі, вони були виготовлені повністю зі шкіри, але з появою автомобіля в XX столітті, їх підошва стала обшиватися гумою шин.

  Ця зміна була вирішальною, тому що на сьогоднішній день, абарки відомі саме своєю характерною підошвою. Завдяки їй, абарки, більш стійкі, більш протиковзкі, гнучкі, ноги стають набагато краще захищені від вологи і нерівної поверхні.

  Меноркіни, як їх називають, ніколи не виходять з моди, тому що, крім очевидних якостей, легко адаптовуються до різних тенденцій моди.

 Крім того, в якості взуття вони настільки міцні, що ідеально підходить для тих, хто найбільше зношує взуття - дітей, і, по суті, дочки короля Іспанії, Леонор і Софія, відомі по численних появах в цих босоніжках, і також їх бабуся, королева Софія. З цієї причини, крім традиційного закріплення( смужка позаду п'ятки), можна знайти з пряжкою або на липучці, щоб зробити їх більш зручними для самих маленьких.

   Коріння цього взуття знаходяться у Менорці,тому більшість виробництва, на сьогоднішній день, припадає саме на цей  маленький  острів, де багато брендів взуття, зосереджені тільки у сфері виробництва та інновацій, цього такого особливого взуття.

https://elegante.com.ua/bosonizhki-na-nizkomu-hodu