Чоловічі гаманці

Чоловічі гаманці – функціональні та практичні аксесуари

Є речі, якими ми користуємось щодня. Чоловічі гаманці – один із видів таких речей. Стильний та практичний аксесуар виконує декілька функцій. Чоловічий гаманець дозволить вам не лише надійно помістити гроші, а й доповнити образ ділової людини. Хоча такий аксесуар доцільно використовувати як доповнення образу будь-якого стилю.

Чоловічі гаманці

Чоловічі гаманці популярних брендів на нашому сайті

Чоловічий гаманець – атрибут, без якого важко уявити гідного представника сильної половини людства. В 2008 році британськими вченими було проведено цікаве дослідження, в ході якого було виявлено, що незаміжні жінки не схильні довіряти чоловікам, які носять гроші, поклавши їх до кишень. Вони вважають, що такі особистості не впевнені у собі, і не зможуть забезпечити гідний рівень життя майбутній дружині і дітям.

Представникам сильної половини людства, які знають собі ціну, прагнуть відчувати себе комфортно і виглядати стильно, інтернет-магазин «Elegante.com.ua» пропонує чоловічі портмоне в широкому асортименті. На нашому сайті ви зможете недорого купити аксесуари відмінної якості від таких відомих брендів: Dies8, Coffee, Polo Sport.

Чоловічі гаманці – основні функції:

  1. Захист паперових купюр від пошкоджень.
  2. Забезпечення швидкого доступу до банківських пластикових карток.
  3. В гаманці зручно зберігати водійські права, проїзні квитки, пропуски.

Чоловічі гаманці

Критерії вибору гаманця:

  1. Дизайн та розмір – якщо ви носите портмоне в кишенях брюк чи куртки, обирайте невеликі, компактні моделі.
  2. Колір – в інтернет-магазині «Elegante.com.ua» представлені чоловічі гаманці найрізноманітніших відтінків, та все ж в каталозі переважають моделі модних класичних кольорів – чорного, коричневого, бордового. Такий аксесуар буде актуальним в будь-якій ситуації.
  3. Матеріал – шкіряні гаманці для чоловіків поза конкуренцією. Шкіра – практичний, приємний на дотик та довговічний матеріал. Купувати вироби зі шкіри вигідно, адже такі чоловічі гаманці довго зберігають презентабельний вигляд.
  4. Функціональність – це основний критерій, на який потрібно звернути увагу купуючи чоловічі портмоне. Переконайтеся, що аксесуар має достатню кількість відділень для зберігання купюр, візитівок та банківських карток.
  5. Фурнітура. Вибираючи чоловічі портмоне пересвідчіться в якості таких дрібних деталей, як замки та застібки.

Один з найважливіших критеріїв вдалого вибору чоловічого гаманця – це доступна ціна. Не варто переплачувати навіть за бренд. Завдяки інтернет-магазину «Elegante.com.ua» ви маєте можливість досить дешево замовити товар від відомих виробників. Вартість продукції, а також послуг з доставки продукції поштою в нашому інтернет-магазині завжди залишається доступною. Замовляйте якісні чоловічі гаманці у Дніпрі, Одесі, Харкові, Києві, Львові чи інших містах України на вигідних умовах!