Жіноче медичне взуття

Комфортне та якісне жіноче медичне взуття

Часто медичні працівники змушені цілий день проводити на ногах. Щоб не відчувати важкість та втому у ногах після такого навантаження, використовуйте спеціальне медичне взуття. В інтернет-магазині «Elegante.com.ua» представлений широкий вибір жіночих моделей, які відрізняються привабливим дизайном. Жіноче медичне взуття виготовлене такими відомими брендами, як Muyter, Farmacal, Digo Digo, Zueco. Анатомічні шльопанці відповідають усім встановленим критеріям та вимогам щодо якості матеріалів та власне виробу. Щодня використовуючи під час виконання роботи медичне жіноче взуття ви забудете про важкість у ногах. Усі моделі комфортні, зручні та відрізняються привабливою вартістю.

Медичне жіноче взуття

Жіноче медичне взуття – головні особливості

Жіноче медичне взуття відрізняється особливим дизайном та формою носка – він заокруглений. Така форма дозволяє забезпечити комфорт у носінні шльопанців під час довготривалого використання. Таке взуття ніколи не призведе до виникнення мозолів чи деформації пальців ніг. Вироби зі шкіри мають перфоровану дихаючу поверхню. Це захищає ступню від надмірного потовиділення. Жіноче медичне взуття достатньо м’яке та легке, має гнучку, еластичну підошву. Вона протиковзка, надміцна, виготовляється із матеріалів із антистатичним ефектом. Моделі медичних шльопанців оснащені ортопедичною устілкою, яка запобігає формуванню плоскостопості, а також правильно розподіляє навантаження при ходьбі. Спеціальне взуття для медперсоналу виготовляють із таких матеріалів:

  1. Шкіра.
  2. Нубук.
  3. Замша.
  4. Щільний текстиль.

Жіноче медичне взуття

Жіноче медичне взуття забезпечує ногам достатній повітряний та тепловий обмін. Інтернет-магазин «Elegante.com.ua» пропонує усім охочим недорого купити модель, яка буде ідеально гармоніювати як з білим халатом, так з уніформою інших кольорів. У такому взутті буде зручно не тільки медпрацівникам, а й жінкам інших професій, які цілий день проводять на ногах: представникам фармацевтичних компаній, співробітникам лабораторій, працівникам харчової промисловості.

Інтернет-магазин «Elegante.com.ua» дешево реалізує якісне жіноче медичне взуття відомих торгових марок на всій території України. Пропонуємо вам скористатися послугами з доставки товарів поштою у будь-яке місто. Замовити практичне та довговічне жіноче медичне взуття, ціна якого завжди буде вигідною покупцю, можна у Харкові, Львові, Дніпрі, Києві, Одесі та інших населених пунктах України.