Оплата та доставка

Імпортні товари високої якості навіть на сучасному ринку найти доволі важко. І проблема криється не лише в недобросовісних продавцях, які торгують підробками, а й в тому, що користувачі не завжди мають можливість поїхати за таким товаром у великі міста. Інтернет-магазин Elegante.com.ua гарантує високу якість представленої в каталозі продукції і оперативну доставку виробів відомих брендів в будь-яку область України.

Оплатити вибрані на нашому сайті позиції ви можете таким чином:

  1. Безготівковий розрахунок - перерахунок грошей на картку Приват24, номер якої буде повідомлений після підтвердження наявності обраного вами товару на складі.
  2. Післяплата - оплата у відділенні Нової Пошти при отриманні посилки. Додатково утримується оплата за пересилку коштів.
  3. Кур'єрська доставка - ТІЛЬКИ при передоплаті.

Особливості здійснення доставки товарів із Іспанії:

  1. Підтвердження покупки - гарантує виконання замовлення, якщо протягом 24 годин з моменту оформлення покупки підтверджується наявність обраної моделі в потрібному кольорі та розмірі.
  2. Термін доставки - від 3 до 12 днів. При наявності товару на нашому складі в Україні ми оперативно відправимо його за вказаною вами адресою. В іншому випадку вам доведеться трохи почекати, поки товар буде доставлений в Україну зі складу виробника з Іспанії. Термін доставки вказується після підтвердження замовлення. У разі замовлення товару в четвер до 14:00 свою посилку ви зможете отримати вже наступного тижня.
  3. Замовлення на суму 1500 гривень і більше, відправляються тільки після повної оплати. Реквізити для оплати повідомимо після підтвердження наявності замовленої моделі. Поверненню такі замовлення не підлягають, можливий обмін на інший розмір чи модель.

Просимо вас врахувати можливість форс-мажорних обставин у компаній-перевізників, які можуть викликати затримку доставки.