Оплата та доставка

Імпортні товари високої якості навіть на сучасному ринку найти доволі важко. І проблема криється не лише в недобросовісних продавцях, які торгують підробками, а й в тому, що користувачі не завжди мають можливість поїхати за таким товаром у великі міста. Інтернет-магазин Elegante.com.ua гарантує високу якість представленої в каталозі продукції і оперативну доставку виробів відомих брендів в будь-яку область України.

Оплатити вибрані на нашому сайті позиції ви можете таким чином:

  1. Безготівковий розрахунок - перерахунок грошей на картку Приват24, номер якої буде повідомлений після підтвердження наявності обраного вами товару на складі.
  2. Післяплата - оплата у відділенні Нової Пошти при отриманні посилки. Додатково утримується оплата за пересилку коштів.
  3. Кур'єрська доставка - ТІЛЬКИ при передоплаті.

Особливості здійснення доставки товарів із Іспанії:

  1. Підтвердження покупки - гарантує виконання замовлення, якщо протягом 24 годин з моменту оформлення покупки підтверджується наявність обраної моделі в потрібному кольорі та розмірі.
  2. Термін доставки - від 3 до 12 днів. При наявності товару на нашому складі в Україні ми оперативно відправимо його за вказаною вами адресою. В іншому випадку вам доведеться трохи почекати, поки товар буде доставлений в Україну зі складу виробника з Іспанії. Термін доставки вказується після підтвердження замовлення. У разі замовлення товару в четвер до 14:00 свою посилку ви зможете отримати вже наступного тижня.
  3. Замовлення на суму 1500 гривень і більше, відправляються тільки після часткової предоплати(50% від вартості замовлення). Реквізити для оплати повідомимо після підтвердження наявності замовленої моделі. Поверненню такі замовлення не підлягають, можливий обмін на інший розмір чи модель.

Просимо вас врахувати можливість форс-мажорних обставин у компаній-перевізників, які можуть викликати затримку доставки.